کد خبر: 321324 A

ایلنا: با حضور استاندار و معاونان استانداری مازندران و فرماندار جدید ساری سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای مازندران معرفی شد.

به گزارش ایلنا از ساری، در معارفه سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای مازندران ربیع فلاح در سخنانی بر اهمیت و نقش سازمان همیاری شهرداری‌ها و توانمندسازی این سازمان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: باید تغییر نگرش جدی در سازمان همیاری اتفاق بیفتد و با تلاش و برنامه‌ریزی منابع آن پایدار شود.

 فلاح تاکید کرد: باید این سازمان وارد فضای جدید فعالیت خود با دورنمایی مبتنی بر برنامه‌ریزی و واقعیت‌های موجود جامعه شود و زمینه را برای توسعه فعالیتهای عمرانی و اقتصادی در استان فراهم کند.

وی وجود ۳ بندر تجاری و یک بندر نفتی را ظرفیت مهم برای توسعه صادرات خواند و گفت: در حال حاضر قابلیت ترانزیت ۲۰۰ هزار بشکه نفت از بندر نفتی نکا وجود دارد و سازمان همیاری می‌تواند در این حوزه به خوبی فعالیت کند.

مقام عالی دولت در استان خواستار بازنگری در وظایف و فعالیتهای سازمان همیاری شد و گفت: در زمان حضور مهندس ملایی در مسئولیت مدیر عاملی سازمان همیاری شهرداریهای مازندران فعالیتهای بسیار خوبی در این سازمان شکل گرفت و ملایی با تجربیات موفق فنی و مهندسی گامهایی برای ارتقاء جایگاه این سازمان برداشت.

استاندار مازندران از تلاش گسترده ملایی در فرمانداری بابل و در سازمان همیاری تقدیر و تشکر نمود و گفت: از تجربیات مهندس ملایی به عنوان قائم مقام معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران بهره خواهیم گرفت و تجربیات موفقشان در حوزه عمرانی و شهرداری‌ها بسیار راهگشا خواهد بود.

وی همچنین واحدی سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌ها را فردی فعال، تلاشگر و همسو با سیاستهای دولت خواند و ابراز امیدواری نمود با تجربه‌ای که واحدی در سازمان همیاری‌ها در گذشته داشته بتواند زمینه کمک به شهرداری‌ها و توسعه استان را فراهم کند.

در این مراسم از زحمات مهندس ملایی مدیرعامل سابق سازمان همیاری شهرداریهای مازندران تقدیر و تشکر شد و جواد واحدی به عنوان سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداریهای مازندران معرفی شد

سازمان همیاری شهرداریهای مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر