کد خبر: 323362 A

فرمانده سپاه ناحیه زنجان خبرداد

ایلنا: فرمانده سپاه ناحیه زنجان گفت: به مناسبت هفته بسیج ۱۹۵ برنامه در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ابوالفضل طهماسبی، امروز (۲۸ آبان) در جمع خبرنگاران، گفت: هفته بسیج از (۲۹ آبان تا ۵ آذر) با شعار «بسیج دست قدرت خدا» با اجرای برنامه‌های متعددی در  استان زنجان برگزار می‌شود.

طهماسبی، با اشاره به اینکه هدف از برنامه‌های این هفته تبین جایگاه بسیج در تقویت اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمن که سیا‌های تقویت روحیه استکبار ستیزی، ایستادگی و مقاومت و تبین اقتصاد مقاومتی و معرفی بسیج و نمایش آمادگی بسیج عنوان کرد و گفت: در همین راستا از تمام ظرفیت‌های رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب برای معرفی فرهنگ بسیج استفاده خواهیم کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در این هفته در ۳۰ پایگاه مقاومت بسیج نشست‌های استکبار ستیزی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: دیدار با امام جمعه زنجان، برگزاری نمایشگاه مقابله با آسیب‌های مامواره، توانمندسازی مدیران متوسطه آموزش و پرورش با عنوان هادیان بصیر، افتتاح ۱۲ پایگاه مقاومت بسیج، برگزاری دوره تربیت و تعالی فرماندهان بسیجی در پایگاه‌ها و برگزاری مسابقات قرآنی از برنامه‌های این هفته است.

وی از برگزاری مسابقات ورزشی در این هفته خبر داد و افزود: برنامه تقویت مربیان آمادگی دفاعی، محافل انس با قرآن، دیدار با خانواده شهدا، همایش تجلیل از شرکت کنندگان هجرت هجرت، برگزاری فروشگاه اقتصاد مقاومتی، برگزاری یادآوره شهدا و دیدار با سالمندان از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.

طهماسبی به برگزاری برنامه شکوه ایستادی با حضور گردان‌های سپاه در این هفته خبر داد و افزود: در این مراسم بسیجیان اقشار مختلف نیز حضور خواهند داشت.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان در پایان از افتتاح سالن‌های ورزشی ۹ دی و سالن رزمی صالحان همزمان با هفته بسیج خبر داد و اظهار کرد: گلنگ زنی ۱۲ پایگاه مقاومت بسیج نیز در دستور کار قرار دارد.

سپاه استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر