کد خبر: 325731 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: با راه‌اندازی شهرک تخصصی صنایع دستی و گردشگری، شاهد ایجاد صنعت پاک و معرفی فرهنگ بومی این منطقه و استان و همچنین رشد اقتصادی خواهیم بود.

به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی گفت: ایجاد شهرک صنعتی تخصصی صنایع دستی و گردشگری نقش مهم در درآمد و اشتغالزایی دارد و می‌تواند به رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری و ایجاد توسعه و رونق شهرستان رامسر و استان کمک کند.

وی اظهار داشت: ایجاد خوشه صنعتی و کمک به رشد و توسعه آن‌ها در جهت تولید و اشتغال، از اهداف برنامه‌های شرکت شهرکهای صنعتی در حمایت از خوشه‌های صنعتی استان است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: با برنامه ریزی انجام شده و موافقت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، مجوز احداث و راه اندازی شهرک تخصصی گردشگری در شهرستان رامسر دریافت شد.

موسوی بیان داشت: شهرستان رامسر دارای جاذبه‌ها و قابلیتهای فراوان بوده و بهترین مکان برای معرفی خوشه صنایع دستی و گردشگری استان است.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی شهرک تخصصی صنایع دستی و گردشگری، شاهد ایجاد صنعت پاک و معرفی فرهنگ بومی این منطقه و استان و همچنین رشد اقتصادی خواهیم بود.

موسوی تأکید کرد: در بازدید مشترک با مدیرکل صنایع دستی و گردشگری از منطقه رامسر، موانع و مشکلات احتمالی، شناسایی و برطرف خواهد شد.

صنایع دستی و گردشگری صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر