کد خبر: 327008 A

نماینده گچساران و باشت در مجلس:

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : حاکمیت ولایت مطلقه فقیه برگرفته از احکام الهی است و باید این احکام را پاس داشت.

ایلنا:  نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حاکمیت ولایت مطلقه فقیه برگرفته از احکام الهی است و باید این احکام را پاس داشت.

به گزارش ایلنا  از باشت، "غلامرضا تاج گردون" در حسینیه زنده یاد "محسن کرمی"  گفت: کلام و نفوذ حرف ولایت مطلقه فقیه برای اداره امور کشور حرف اول و آخر باید باشد.

وی با بیان اینکه خمیه ولایت مطلقه فقیه نباید کوچک شود، افزود: امروز دنیای اسلام در زیر پرچم ولایت مطلقه فقیه جمع شده اند و نباید کاری کرد که خمیه ولایت مطلقه فقیه کوچک شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هرکدام از علمای دین خیمه اسلام هستند و خمیه اسلام با علمای دین برپا شده است.

تاج گردون گفت: علمای ما چتر اسلام هستند و این چتر باید بر امت مستقر شوند و خدانکند که این چتر سوراخ و یا کوچک شود.

وی افزود: سینه علمای ما باید گشاده باشد و نباید خوشحال بود از اینکه چتر و یا خیمه اسلام کوچک می شود.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: خمیه اسلام بنا شده و امروز حضرت آیت الله "خامنه ای" این خمیه را برپا نموده و همه باید در زیر این خیمه آرامش داشته باشند.

تاج گردون افزود: ائمه جمعه ما چتر رسول الله هستند و نباید این چتر طوری خم شود که عده ای خیس شوند.

وی تاکید کرد: اگر چتر اسلام طوری شود که جوانان ما نتوانند زیر آن بایستند قطعاً زیر چتر دیگری به غیر از چتر اسلام می روند و این دغدغه همه ماست.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با ظاهر و ریا نمی شود حکم ولایت فقیه را در جامعه ساری و جاری کرد ، بیان داشت: حسین (ع) برای این شهید شد که خیمه و چتر ولایت باز باشد و ولایت مطلقه فقیه حاکم باشد.

تاجگردون با بیان اینکه اگر ولایت مطلقه فقیه را درک کردیم و درک کردند حسینی هستیم و هستند، افزود: تعلق خاطر ما به ولایت فقیه 2سویه است و بخاطر همین 2سویه گی است که احساس آرامش داریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: نباید خیمه ولایت مطلقه فقیه را کوچک کرد و باید قدردان آرامش این خیمه باشیم.

جامعه مجلس شورای اسلامی نماینده مجلس شورای اسلامی ساری کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر