کد خبر: 332355 A

استاندار تهران

ایلنا: استاندار تهران سفر رئیس جمهوری به شهرستان ری را برای مردم این منطقه جنوب تهران را نقطه عطفی در مسیر رشد و توسعه این منطقه عنوان کرد و گفت: این حضور نمادی از همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید حسین هاشمی امروز چهارشنبه در اجتماع عظیم مردم شهرری در آستان مقدس حرم عبدالعظیم حسنی خاطرنشان کرد: از لحظات آغازین اعلام سفر رئیس جمهوری به شهرستان ری، مردم این دیار برای استقبال و دیدار با رئیس جمهوری لحظه شماری می‌کردند.

هاشمی با بیان اینکه شهرستان ری به عنوان قبله تهران مایه فخر استان تهران گفت: این شهرستان با پیشینه تاریخی بلند و روشن، بزرگان علمی زیادی را در خود جای داده است و امروز شهرستان ری نماد وفاداری به نظام، ولایت‌مداری، دینداری و تلاش و کوشش مردم مومن و ولایی این دیار است.

استاندار تهران با اشاره به اینکه همجواری شهر ری با پایتخت و وجود صنایع گسترده بر پویایی این منطقه افزوده است، خاطرنشان کرد: آلایندگی صنایع، کمبود امکانات بهداشتی و درمانی و فرسودگی بسیاری از زیرساخت‌ها از جمله مهمترین مشکلات مردم در شهرستان ری است.

وی حاکم شدن اندیشه و تدبیر در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی‌ها، مهار تورم، حل و فصل حکیمانه پرونده هسته‌ای و تحقق بسیاری از وعده‌های دولت را برای مردم امیدبخش دانست و ابراز امیدواری کرد: سفر دکتر روحانی به شهرری در ادامه موفقیت‌های دولت گامی بزرگ برای دستیابی به توفیق آینده باشد.

رئیس جمهوری در قالب سومین سفر استانی دولت به تهران و بیست و چهارمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، صبح امروز وارد شهرستان ری شد.

سفر رئیس جمهور به شهر ری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر