کد خبر: 336587 A

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان:

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان گفت: جامعه‌ کارگری و قوانین مرتبط با آن نباید به بهانه‌ای برای رقابت های جناحی تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، آقایار حسینی در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا بیان داشت: کارگران از جمله اقشار آسیب‌پذیر جامعه هستند و نباید به ابزاری برای رقابت‌های جناحی تبدیل شوند.

وی افزود: حریم کارگران، حریم مقدسی است و همان‌گونه که حفظ حرمت مقدسات بر همگان واجب است، حفظ آرامش و تلاش برای ایجاد امنیت شغلی و معیشتی کارگران نیز باید مقدس شمرده شود.

این فعال کارگری ادامه داد: گاها مشاهده می‌شود که برخی جناح‌های سیاسی حاکم بر کشور برای جلب نظر جامعه و ایجاد محبوبیت برای خود، در برخی عرصه‌ها به اعمال سیاست‌های غیر کارشناسانه می‌پردازند که در پاره‌ای اوقات صدماتی را نیز به همراه دارد، ولی همگان باید بدانند که جامعه‌ کارگری به‌ عنوان وسیع‌ترین قشرجامعه که تأثیر مستقیم و غیرقابل‌انکاری بر تمام اجزای جامعه دارد، نباید مورد سوءاستفاده بخصوص در ایام انتخابات قرار گیرند.

آقایار حسینی گفت: ما تمام فعل‌ و انفعالات مربوط به جامعه بزرگ کارگری خوزستان را با دقت رصد می‌کنیم و هر جا مشاهده کنیم که جریانی با هدفی خاص، قصد سوءاستفاده از این عزیزان را داشته باشد، وارد عمل می‌شویم و از حقوق کارگران دفاع می کنیم.

حسینی در پایان ضمن دعوت از کارگران مبنی بر حفظ هوشیاری خود و مقابله با سوءاستفاده قرار گرفتن، افزود: امنیت شغلی، کرامت انسانی و رفاه زندگی کارگران جزو مهم‌ترین وظایف حکومت‌ها است که امیدواریم همه در راستای رسیدن به این مهم، گام برداریم.

آقایار حسینی دبیر خانه کارگر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر