کد خبر: 337509 A

مدیر حقوقی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه:

مدیر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به مشترکان طرح های صنعتی و کشاورزی هشدار داد تا زمینه سرقت را برای سارقان تاسیسات برقی فراهم نکنند.

"سید حمید تقوی مفرد" به ایلنا در یاسوج گفت:‌ متاسفانه برخی از مشترکان طرح های صنعتی و کشاورزی نسبت به هشدارهای این شرکت مبنی بر فراهم ننمودن زمینه سرقت تاسیسات برقی در کهگیلویه و بویراحمد بی‌توجهی می‌کنند.

وی مهمترین راهکارهای جلوگیری از سرقت تاسیسات برقی طرح های صنعتی و کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد را بکاربگیری نگهبان و نصب دستگاه‌های هشدار دهنده در محوطه طرح‌های صنغتی و کشاورزی توسط مشترکان عنوان کرد.

مدیر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرقت های صورت گرفته در طرح ها صنعتی و کشاورزی این استان بدلیل بی‌توجهی و رعایت نکردن مسائل حفاظت فیزیکی از تاسیسات برق ( ترانسفورماتورها) بوده است.

تقوی مفرد، بار مالی برای بازسازی و نصب دوباره تاسیسات برق سرقتی را زمان بر ذکر و اظهارداشت:‌ بخش اعظمی از وقت مدیریت و کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تلف می کند.

وی گفت:‌ مردم می توانند هرگونه خبر در حوزه برق بویژه سرقت ها را به شماره تلفن 121 مربوط به واحدهای اتفاقات برق 27 گانه کهگیلویه و بویراحمد اعلام کنند.

برق سرقت شماره تلفن کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر