کد خبر: 337875 A

معاون فرماندهی انتظامی خوزستان خبرداد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان از شهادت یکی از مأموران پاسگاه انتظامی "حسین‌آباد" این شهرستان در درگیری با سارقان مسلح خبر داد و گفت: در این درگیری که شب گذشته روی داد، سرکرده سارقان مسلح به هلاکت رسید و همدست وی دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ "سید رحمان موسوی" گفت: سارقان مسلح شب گذشته (سه‌شنبه ۲۲ دی‌ماه) با پژو ۴۰۵ سرقتی در حال تردد بودند که مأموران پاسگاه انتظامی "حسین‌آباد" شوش حین گشت زنی به این خودرو مشکوک شده و فرمان ایست می‌دهند اما خودروی مذکور بدون توجه به دستور پلیس، متواری شده و طی تعقیب و گریز در نهایت در بیرون از شهرستان و در جنگل‌های حاشیه رودخانه "کرخه"، سارقان مسلح با مأموران انتظامی درگیر می‌شوند.

وی با بیان اینکه بلافاصله تیم‌های مجرب انتظامی شهرستان شوش وارد عمل شده و ضمن محاصره منطقه در عملیاتی چند ساعته که با درگیری مسلحانه همراه بود، سرکرده باند سارقان مسلح را به هلاکت رسانده و همدست وی را دستگیر کردند، گفت: در این عملیات، ستوان دوم "عباس نادری" شهید و ستوان دوم "مجید بیرانوند" مجروح شد که هم‌اکنون حال عمومی وی مساعد است.

موسوی اظهار داشت: از سارقان، یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه، دو قبضه اسلحه کلاشینکف و پنج‌تیغه خشاب به همراه مدارک شناسایی مسروقه، کشف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: متهم دستگیرشده در تحقیقات فنی و تخصصی به دو فقره سرقت مسلحانه در شهرستان‌های "دهلران" و "دزفول" نیز اعتراف کرد؛ همچنین این سارقان از طریق مراجع قضائی "دزفول" تحت تعقیب بودند.

موسوی خاطرنشان کرد: سرکرده باند سارقان مسلح که به هلاکت رسید دارای سابقه شرارت و تحت تعقیب مراجع قضایی بود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان ضمن اعلام تسلیت به مناسبت شهادت "عباس نادری" به خانواده این شهید والامقام، کارکنان نیروی انتظامی و همکاران این شهید و امت شهیدپرور این شهرستان، خاطرنشان کرد: فردا (پنجشنبه ۲۴ دی) ساعت 9.30 مراسم تشییع و خاک‌سپاری پیکر پاک این شهید عرصه نظم و امنیت در شهرستان شوش برگزار می‌شود.

شهادت فرمانده پاسگاه حسین آباد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر