کد خبر: 342106 A

در رشت اتفاق افتاد؛

ایلنا: کنجکاوی و بازیگوشی دختر بچه دو ساله و نیمه موجب محبوس شدن و گیر کردن کودک در داخل کتری شد.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، والدین یک کودک 2/5 ساله به همراه یک کتری که کودکشان را در خود جای داده بود به ایستگاه ۵ آتش نشانی واقع در میدان انتظام، مراجعه کرده و از آتش نشانان استمداد جستند.

محمد رضا پورمحمد مسئول ایستگاه ۵ آتش نشانی در این باره گفت: کنجکاوی و بازیگوشی دختر بچه 2/5 ساله موجبات محبوس شدن و گیر کردن کودک در داخل کتری شد.

احمد بهاری فرمانده شیفت ایستگاه ۵ آتش نشانی با بیان اینکه ترس و اضطراب شدیدی بواسطه محبوس شدن کودک در کتری برای کودک و والدین بوجود آمده بود، ابراز داشت: در ابتدا پس از آرام کردن کودک با همکاری مادرش بوسیله دستگاه حلقه بر مبادرت به برش کتری نمودیم.

وی در ادامه افزود: آتش نشانان بواسطه بی قراری کودک به آرامی مبادرت به ایجاد شکافی در کتری نموده و توانستند بدون وارد شدن هیچ گونه آسیبی در کمتر از ۱۰ دقیقه نسبت به رهاسازی کودک اقدام و او را به آغوش گرم مادر بسپارند.

همین گزارش حاکی است در پی بارش برف و آماده باش آتش نشانان، فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر که به صورت سر زده در ایستگاه حضور داشتند از نزدیک شاهد نحوه عملیات آتش نشانان در این حادثه بودند.

سازمان آتش نشانی رشت به همراه ۱۱ ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان است و افتتاح ایستگاه ۱۲ آتش نشانی واقع در دیانتی در بهمن ماه سال جاری صورت خواهد گرفت.

آتش نشانی بارش برف خدمت رسانی سازمان آتش نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر