کد خبر: 345325 A

وزیر ورزش و جوانان

ایلنا: وزیر ورزش و جوانان از بهره‌برداری ورزشگاه نقش جهان در سال آینده خبر داد و گفت: این ورزشگاه برای لیگ برتر فوتبال در فصل96-95 به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا، محمود گودرزی در حاشیه سفر خود به اصفهان و بازدید از محوطه کاسه استادیوم ورزشگاه نقش جهان به خبرنگاران گفت: به نظر می‌رسد سازه فلزی و عملیات سفت کاری ورزشگاه نقش جهان تا پایان امسال به اتمام برسد و با کشت چمن، این ورزشگاه برای لیگ سال آینده آماده برگزاری مسابقات فوتبال باشد.

گودرزی گفت: خوشبختانه با تلاش‌های مستمر مسوولان استان اصفهان و مساعدت مسوولان شرکت فولاد مبارکه، کار تکمیل ورزشگاه نقش جهان به خوبی پیش رفته است و به نظر می رسد سازه فلزی و عملیات سفت کاری تا پایان امسال به اتمام برسد و با کشت چمن، ورزشگاه نقش جهان برای لیگ سال آینده آماده برگزاری مسابقات فوتبال باشد.

وی افزود: این ورزشگاه وقتی افتتاح شود به ورزش ایران و استان اعتبار می‌بخشد و به توسعه نشاط و شادابی در بین نسل جوان کمک خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان با ابراز امیدواری از اینکه ورزش اصفهان با اتکا به رونق ورزشگاه نقش جهان روز به روز شرایط بهتری پیدا کند، درخصوص ورزشگاه آزادی تهران نیز گفت: این ورزشگاه هم مشکلاتی دارد و شخص رییس جمهور دستور رسیدگی به ورزشگاه آزادی تهران را صادر کرده و الان تیم خوبی از وزارت ورزش و وزارت راه و شهرسازی در حال کار در این ورزشگاه هستند.

گودرزی ادامه داد: البته مکان های ورزشی زیادی در کل کشور به دلیل کمبود بودجه، عملیات ساخت آنها متوقف شده که امیدوارم با گشایش اقتصادی در کشور، ورزش ما هم از یک فضای خوب منتفع شود.

ورزشگاه نقش جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر