کد خبر: 371218 A

معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان وارث یک هزار و 800 پروژه نیمه تمام از دولت گذشته است.

" پژمان نیک اقبالی" به ایلنا از یاسوج گفت: کهگیلویه و بویراحمد که رتبه آخر توسعه یافتگی را در کشور دارد اکنون وارث یک هزار و 800 پروژه نیمه تمام از دولت گذشته است.

وی با اظهار تاسف از کلنگ‌های بی‌فایده و پروژه های متعدد نیمه تمامی که در دولت گذشته بر زمین کهگیلویه و بویراحمد زده و به حال خود رها شدند، خاطرنشان کرد: از ارث دولت عدالت محور مانند سایر استان های کشور ، سهم ارث ما هم یک هزار و 800 پروژه نیمه تمام است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اعتبار پیش‌بینی شده برای تکمیل ارثیه دولت گذشته در این استان بالغ بر یک هزار و 500 میلیارد تومان است.

نیک اقبالی، مهمترین ارثیه‌های دولت گذشته را در حوزه های زیرساختی راه ، بهداشت ، ورزش ، برق ، آب ، کشاورزی و سایر حوزه ها عنوان و اظهار داشت: درصورت تامین اعتبار یک هزار و 500 میلیاردتومانی هم شش سال شبانه روزی در کهگیلویه و بویراحمد باید کار بشود تا این پروژه ها به اتمام برسند.

وی گفت: با این پروژه های نیمه تمام نه تنها توسعه نیافتیم بلکه بر توسعه نیافتگی مان افزوده شود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: سیاست کنونی دولت تدبیر و امید در ارتباط با این پروژه ها ، اتمام پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد است که البته بسیاری از پروژه های دولت گذشته در این استان کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند. 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دولت زمین کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر