کد خبر: 375746 A

رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید فارس:

رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید فارس گفت: به تصمیم نمایندگان مجلس درانتخاب هیات رئیسه احترام می‌گذاریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، جوادجمشیدی‌که ظهر امروز یکشنبه درجمع خبرنگاران سخن می‌گفت،  با بیان اینکه در طول مراحل مختلف انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تمام هم و غم دلسوزان نظام تشکیل مجلسی در شان ملت ایران بوده است ،افزود: شاکله مجلس دهم، حکایت از تشکیل مجلسی منطقی، کارآمد و به دور از رفتارهای هیجانی و سیاسی دارد.

وی حضور هوشمندانه مردم در انتخابات مجلس را مانع از شکل گیری مجلسی تندرو دانست و افزود: شکست معنا‌دار تندروها در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشکیل مجلسی با ترکیب متوازن از هر دو جناح کشور و اعتلای مشی اعتدال در خانه ملت را نوید می دهد.

وی با اشاره به اینکه محمدرضا عارف اولین نفری بود که پس از اعلام نتایج انتخابات هیات رئیسه به لاریجانی تبریک گفت،افزود: بروز و ظهور رفتارهایی از این دست نیز نوید شکل گیری مجلسی برپایه عقلانیت و اخلاق را به جامعه می دهد.

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس در ادامه توجه به وضع معیشت مردم و اوضاع اقتصادی کشور را پراهمیت‌ترین موضوع برای دردستورکار قرار گرفتن در مجلس دهم دانست و افزود: با توجه به فضای کنونی حاکم بر اقتصاد کشور که میراث چند سال سوءمدیریت در دولت گذشته است، طبیعی است که بحث معیشت و اشتغال‌زایی باید در اولویت برنامه‌های مجلس دهم قرار گیرد.

جمشیدی با ابرازامیدواری نسبت به همکاری و همراهی مجلس با دولت افزود: آنچه مسلم است دولت یازدهم عزم خود را جزم کرده که خدماتی را به مردم ارائه دهد و برای‌تحقق این مهم هم نیاز به همدلی و همراهی دارد ضمن‌اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت همدلی و همزبانی بین مسئولان کشور بی‌جهت نبوده و طبیعی است که دولت برای تحقق اهداف خود باید از پشتوانه قوی مردمی برخوردار باشد که بخش مهم آن به همکاری مجلس برمی‌گردد.

رئیس ستادانتخاباتی حسن روحانی در استان فارس با اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به منتخبان مجلس،ابراز امیدواری کرد که این مجلس و نمایندگان آن ساده زیستی، پاکدستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت،تلاش برای تحقق مطالبات مردم  و ترجیح منافع ملی بر خواسته های شخصی و جناحی سرلوحه کار خود قرار دهد.

اقتصاد انقلاب مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر