کد خبر: 381648 A

با حضور وزیرعلوم؛

شامگاه پنج شنبه با حضوروزیرعلوم، آزمایش مرکزی دانشگاه کاشان با زیربنای 1600 مترمربع در سه طبقه بااعتبارات 50 درصد خیرارشدی و50 درصد مشارکت دولت با اعتباری بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان « محمد فرهادی»  وزیر علوم  تحقیقات وفناوری همچنین عصر امروز در سفر به شهرستان کاشان خوابگاه  متاهلین حاجیه خانم مسچی به صورت 50 درصد خیر و50 درصد اعتبارات دولت  با زیربنای 1100  مترمربع  با اعتباری بالغ بر850 میلیون تومان در ده سوئیت به صورت مستقل  و یک حیاط مرکزی را  به بهره برداری رساند .

براساس این گزارش کلنگ  پژوهشکده  فرش و معماری با زیر بنای 6 هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر ده میلیارد تومان از محل  اعتبارات سفر ریاست جمهوری و کارگاههای مهندسی با زیربنای 4 هزارمترمربع در جوار دانشگاه مهندسی دانشگاه توسط خیرسعید گلابی در فاز اول آن با زیربنای 500  مترمربع نیز با حضور وزیر علوم  در دانشگاه کاشان به زمین زده شد.

فرهادی پس از افتتاح  و  کلنگ زنی  پروژهای خدماتی و  آموزشی دانشگاه کاشان در جمع رئیس، اساتید دانشگاه کاشان و خیرین  در سالن اجتماعات  دانشکده علوم انسانی دانشگاه کاشان به ایراد سخنرانی  پرداخت.

درمراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژهای دانشگاه  کاشان مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم ، معاون  استاندار و فرماندارکاشان،مدیرآموزشوپرورش، رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاهو  جمعی از خیرین حضور داشتند.وزیروزیر1وزیر2وزیر3وزیر7وزیر4وزیر6

 

دانشگاه کاشان‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر