کد خبر: 382110 A

صفرزاده خبر داد:

ایلنا: معاون استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مشکلات برخی واحدهای تولیدی این استان در تهران بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، نادر صفرزاده در سومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهوری به توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار در کشور اظهار کرد: در استان آذربایجان‌غربی تحقق منویات مقام معظم رهبری دولت تدبیر و امید در زمینه ایجاد اشتغال و رونق واحدهای تولیدی و اقتصادی در اولویت برنامه‌های کاری استان قرار دارد و از طرح‌های شرکت‌های کارآفرین و بخش خصوصی در ایجاد برنامه‌های اشتغال‌زا در استان حمایت می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان‌غربی با اشاره به جلسه اخیر با بانک‌های عامل استان نیز گفت: بانک‌های عامل استان آماده ارائه تسهیلات لازم برای رونق اشتغال در استان هستند.

صفرزاده ارتقای کیفیت محصولات تولیدی برای ایجاد رقابت در بازارهای مختلف داخلی و خارجی و بازاریابی مناسب محصولات تولیدی را نیز در رونق اقتصادی واحدهای تولیدی استان مهم و موثر دانست و گفت: واحدهای تولیدی استان برای موفق بودن باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا محصولات تولیدی آنها در سریع‌ترین زمان به فروش رسیده و درآمدهای آنان وارد چرخه سرمایه در گردش شود.

معاون استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در استان برای رفع مشکلات آنان گفت: در برخی موارد که مشکلات این واحدهای تولیدی در استان قابل حل نیست، این پرونده‌ها در تهران و با حضور مقامات ارشد ملی بررسی می‌شود.

در این جلسه قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به نقش موثر کارگروه اشتغال و سرمایه‌گزاری استان در حل مسائل و مشکلات حوزه اشتغال استان، از رئیس این کارگروه خواست  در صورت امکان جلسات کارگروه در شهرستان‌های استان نیز برگزار شود.

در این جلسه همچنین دو نفر از کارآفرینان بخش‌خصوصی درباره طرح‌های کارآفرینی خود توضیحاتی ارائه کردند.

تهران واحدهای تولیدی آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر