کد خبر: 391058 A

صادقی مطرح کرد:

ایلنا: استاندار قم در دیدار با معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران فرصت خدمت به زائرین را مجال الهی دانست و گفت: مسؤولان باید چنین فرصتی را مغتنم بشمارند.

به گزارش ایلنا، سید مهدی صادقی عصر امروز در دیدار احمد حاجی‌زاده معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران طی سخنانی از همکاری و همدلی مسؤولان استان در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان امسال قدردانی کرد.

استاندار قم با اشاره به ابراز رضایت عمومی نسبت به تمهیدات اندیشیده شده برای این جشن‌ها، رصد نقاط قوت و ضعف در برگزاری مراسم‌ مذهبی را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید با شناسایی و پیش‌بینی تسهیلات مورد نیاز برای زائران و مجاورین مسجد مقدس جمکران، بسترهای لازم برای جلب رضایت حداکثری آنها فراهم شود.

صادقی، وجه تمایز جشن نیمه شعبان امسال را استفاده از ظرفیت‌های مردمی در خدمات رسانی عنوان کرد و ادامه داد: با فراهم کردن زمینه حضور اقشار و گروه‌های مردمی می‌توان نقش آفرینی آنها در مراسم‌های مذهبی را افزایش داد.

در ابتدای این دیدار نیز احمد حاجی‌زاده  با اشاره به رضایت مقام معظم رهبری درباره برگزاری جشن‌های نیمه شعبان امسال اظهار کرد: همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف استان در خرسندی مردم متبلور شد که این امر رضایت مندی مقام معظم رهبری از برگزاری با شکوه این مراسم را در پی داشت.

 معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران شناسایی راهکارهای جلب مشارکت مردم در برپایی جشن‌های نیمه شعبان در سال‌های آتی را از اولویت‌های مسجد مقدس جمکران عنوان کرد و افزود: طبق نظر سنجی صورت گرفته در جشن‌های امسال رضایتمندی در بالاترین سطح قرار داشته که این امر نشان از مسیر درست خدمات‌رسانی به مردم است.

در پایان این جلسه نیز با اهدای لوحی از سوی تولیت مسجد مقدس جمکران از استاندار و سایر اعضای ستاد تسهیلات زائران استان در همکاری و ارائه خدمات رسانی به میهمانان حضرت ولی‌عصر(عج) در جشن‌های نیمه شعبان تقدیر به عمل آمد.

 

استاندار قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر