کد خبر: 393119 A

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کرمانشاه مطرح کرد:

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه 22 مرکز آموزشی دولتی و 350 آموزشگاه در بخش خصوصی فعالیت دارند.

داود ناصری امید به مناسبت ششم مردادماه؛ روز ملی مهارت در گفت وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: این مرکز در سال گذشته 48 هزار دوره آموزش فنی برگزار کرده است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه در ادامه به برپایی نمایشگاه به مناسبت این روز توسط فنی و حرفه ای کرمانشاه اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه از 31 تیرماه به مدت یک هفته آماده بازدید علاقمندان می باشد.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کرمانشاه تاکید کرد: در این نمایشگاه بیش از 50 غرفه برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه 22 مرکز آموزشی دولتی و 350 آموزشگاه در بخش خصوصی فعالیت دارند، گفت: آموزشهایی که توسط این مراکز ارائه می شود کاربردی می باشد همانند آموزش های هنری، صنعتی و....

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کرمانشاه تاکید کرد: یکی از مزیت های ما این است که در امر آموزش از مربیان و مدرسان با تجربه و مجرب استفاده می کنیم و از سوی دیگر برای آموزش امکانات آموزش دهی به اندازه کافی در این مراکز وجود دارد.

وی گفت: آموزشهای فنی حرفه ای در مراکزی که وابسته به دولت می باشند به صورت رایگان به علاقمندان ارائه می شود و در بخش خصوصی نیز هزینه هایی که آن هم توسط دولت مصوب شده، از هنرجویان اخذ می شود.

فنی و حرفه ای کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر