کد خبر: 396825 A

معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان :

ایلنا: ایلنا:​معاون حمل و نقل و پایانه های استان همدان گفت: دومین همایش سیستم های حمل و نقل هوشمند (19 و 20 بهمن) ماه سالجاری برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از همدان؛ معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان امروز در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان اقتصاد مقاومتی و به منظور کاهش هزینه‌ها، همایش سیستم‌های حمل و نقل هوشمند با مشارکت بخش خصوصی برگزار می‌شود.

مصطفی پناهنده با بیان اینکه ثبت نام کارکنان اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان با 20 درصد تخفیف انجام می پذیرد، افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام در  این همایش تا 19 آبان ماه جاری فرصت دارند.

وی تصریح کرد: افرادی که مقاله آن‌ها پذیرفته شود، از پرداخت هزینه ثبت نام معاف هستند و مقالاتی که به صورت مشترک تهیه می شوند تهیه کننده اصلی از پرداخت هزینه معاف خواهد بود .

معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان ابراز کرد: همچنین ثبت نام اساتید دانشگاه و دانشجویان در همایش سیستم های حمل و نقل هوشمند با 60 درصد تخفیف صورت می‌گیرد.

پناهنده خاطرنشان کرد: این همایش با مشارکت بخش خصوصی و با هدف افزایش ایمنی و بهبود مدیریت حمل و نقل، ارتقای سامانه‌های موجود، یکپارچگی حمل و نقل هوشمند برون شهری و درون شهری، افزایش تعامل و همکاری دستگاه‌های مرتبط با حمل و نقل هوشمند، ایجاد بستر همکاری و ارتباط موثر بین دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی و افزایش مشارکت بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حمل و نقل هوشمند برگزار می شود.

وی با اشاره به مقوله بکارگیری سیستم‌های هوشمند در حمل‌ و نقل، تصریح  کرد: آشنایی با تجربیات کشورهای پیشرو، بومی‌سازی روش‌های بکار رفته در سایر کشورها و فراهم آوردن فضای مناسب برای طرح ایده‌های نو در این  عرصه بسیار ضروری است.

دومین همایش سیستم های حمل و نقل هوشمند به همت مرکز مدیریت راههای کشور برگزار می‌شود.

اقتصاد مقاومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر