کد خبر: 404655 A

سفارش امام جمعه گچساران به مسوولان استانی در هفته دولت:

امام جمعه گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد به دولتمردان و مسوولان بانکی در این استان توصیه کرد که تسهیلات کم بهره بانکی را به نیازمندان پرداخت و در این ارتباط پارتی بازی کنند.

به گزارش ایلنا از گچساران، حجت الاسلام سیدامین حجازی در خطبه های نمازجمعه این شهرستان با اشاره به هفته دولت گفت: برای تسهیلات بانکی که مصوب شده و در قالب کم بهره در اختیار مردم قرار می گیرد پارتی بازی کنید.

وی افزود: پارتی بازی برای قدرتمندان و پولداران است و توصیه می کنیم با دستگیری از مردم ، پارتی بازی برای فقرا و بی کسان و دردمندان را انجام دهید و اگر راستی ، هدف کاری شماست دستگیری فقرا در دادن وام های بانکی را در اولویت قرار دهید.

امام جمعه گچساران در بخشی از سخنان خود به برجام هم اشاره و خاطرنشان کرد:  رهبری تاکید فراوان دارند که به دشمن اعتماد نکنید زیرا پایبند مصوبات برجام نیستند و عهدشکنی کار دیرینه استکبار است.

حجازی به دیدار هیات دولت با رهبری انقلاب هم اشاره و تصریح کرد: باید مردم را محترم شمرد و سعی کنید خلاء در رفتار با این سد عظیم و پشتیبان حاکمیت ایجاد نشود.

وی گفت: تقویت بنیه دفاعی تقویت نظام است و برای هزینه های دفاعی و رفاه حال سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای مسلح هیچ پرسش و مخالفتی صحیح نیست.

تسهیلات بانکی امام جمعه گچساران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر