کد خبر: 404658 A

بخشدار کهریزک:

بخشدار کهریزک ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات قدیمی ترین بخش شهرستان ری، بتوانیم نام کهریزک را در کنار ظرفیت های صنعتی، کشاورزی، تاریخی و گردشگری این شهرستان به تصویر بکشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «سید ناصر موسوی» با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:  متاسفانه در چند سال گذشته باتوجه به وجود مشکلات سرریز شده کلان شهر تهران به این بخش، نام کهریزک همراه با معضلات و آسیب های اجتماعی تحمیل شده همراه بوده است.

وی در ادامه به تعدادی از پروژه های عمرانی به اجرا در آمده در روستاهای بخش کهریزک اشاره کرد و گفت: باتوجه به کمبود اعتبارات، در طول سالهای 1392 لغایت 1395  طرح های متعددی در حوزه های عمران، ترافیک، فضای سبز و… در روستاهای بخش به اجرا درآمد که شاید از نگاه کلان مدیریتی این پروژه ها در فهرست طرح های بزرگ جای نداشته باشند اما هریک از این طرح ها در رفع مشکلات چندین و چند ساله اهالی، افزایش ضریب امنیت راه های روستایی، تسهیل رفت و آمد روستاییان و تامین آرامش آنها تاثیر بسزایی داشته است.

 به گفته موسوی، زیرسازی، اصلاح  و آسفالت معابر روستایی روستاهای بخش ، استقرار ایستگاه پلیس در گل‌حصار و شهرک امام حسن مجتبی (ع) کهریزک، تعویض شبکه آب روستایی، احداث ساختمان برای دهیاری های بخش و ارتقا فضای آموزشی از جمله طرح های اجراشده در بخش کهریزک است.

وی اظهار امیدواری کرد مجموعه فعالیت های صورت گرفته در طول عمر دولت تدبیر و امید در بخش کهریزک، ضمن کاهش مشکلات  این بخش، توسعه،عمران و آبادانی بیش از پیش این منطقه را به همراه داشته باشد.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران بخشدار کهریزک سیدناصرموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر