کد خبر: 405027 A

در منطقه 20 انجام می‌شود

ایلنا: شهردار منطقه 20 از فعالیت پزشکان خیر در نقاط محروم این منطقه جنوبی طی ایام سال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید احمد صفوی در حاشیه مراسم قدردانی از پزشکان که با حضور روسای مراکز درمانی و مدیران ارشد شهری برگزار شد، گفت: در راستای رویکرد اجتماعی محور مدیریت‌شهری و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بومی، 25 کانون پزشکان در منطقه 20 فعال هستند و زمینه همکاری با بیش از 50 پزشک در این منطقه جنوبی فراهم آمده است.

صفوی افزود: ویزیت رایگان اقشار نیازمند در محله‌های محروم و به ویژه روستاهای حاشیه‌ای شهرری از جمله اقدامات مستمری است که طول سال از سوی پزشکان خیر انجام می‌شود تا افراد کم برخوردار نیز از خدمات سلامت‌محور بهره‌مند شوند.

برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 نیز در مراسم قدردانی از پزشکان گفت: طبق روال هر سال به مناسبت روز پزشک ده‌ها برنامه اجتماعی و فرهنگی از سوی مدیریت‌شهری به انجام رسیده است.

نامداری به حضور در مراکز بهداشتی و درمانی اشاره کرد و افزود: یادواره اولین شهید پزشک، اهدای شاخه گل به پزشکان، قدردانی از دبیران کانون پزشکان محلات 20 گانه و ارائه خدمات رایگان درمانی در سراهای محله از دیگر فعالیت های انجام شده به مناسبت گرامی‌داشت مقام پزشک است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 در ادامه به برنامه‌های مستمر کانون پزشکان نیز اشاره کرد و گفت: طول سال نیز پزشکان متخصص در سرای محلات، نقاط محروم و مرکز ری شناسی ویژه زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مستقر هستند و نسبت به ارائه خدمات رایگان اقدام می کنند.

این مراسم در مجموعه فرهنگی ورزشی ولیعصر(عج) با حضور شهردار منطقه20، مدیران ارشد شهری شهرداری منطقه 20، روسای مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان‌های شهرری، پزشکان و سلامت یاران برگزار شد و با قدردانی از پزشکان به پایان رسید.   

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران شهرداری منطقه 20 سید احمد صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر