کد خبر: 405116 A

بخشدار خبر داد:

بخشدار کهریزک در جلسه شورای اداری کهریزک گفت: حدود 800 انبار در کهریزک وجود دارد که بعضا بارانداز کالاهای قاچاق و غیرمجاز هستند و باید این روند کنترل شود.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد موسوی، امام‌جمعه بخش کهریزک، محسن علیجانی زمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و هادی تمهیدی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد، سید ناصر موسوی با بیان اینکه برای کنترل قاچاق کالا و مقابله با برخی تخلفات از قبیل کشاورزی با آب‌های غیرمتعارف تعامل خوبی با دستگاه‌های مختلف از جمله نیروی انتظامی داریم، افزود: تلاش می‌کنیم تا کهریزک روند توسعه را سریع و مطلوب طی کند و خدمات خوبی به مردم ارائه شود.

موسوی با بیان اینکه کهریزک یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های استان تهران است که نیازمند توجه بیشتر مسئولان استان است، مهاجرت‌های بی‌رویه که مشکلات و هزینه‌های مازاد ایجاد کرده‌اند، مشکلات زیست محیطی، کمبود فضای آموزشی و مدرسه و واحدهای غیرمجاز که فعالیت غیر قانونی دارند را از جمله مشکلات کهریزک ذکر کرد.

وی وجود پالایشگاه تهران، وجود مراکز آموزش نظامی ارتش و نیروی انتظامی و پادگان ها و گذر خطوط اصلی نفت و گاز از بخش کهریزک را از عوامل حساس بودن این منطقه ذکر کرد.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران بخشدار کهریزک سیدناصر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر