کد خبر: 413515 A

عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی:

ایلنا: شوکت عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و فرشیدیان رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی فارس به همراه هیات اجرایی خانه‌کارگر لامرد و مهر از منطقه ویژه‌اقتصادی لامرد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی کشور در بازدید میدانی از منطقه ویژه افزود: منطقه ویژه اقتصادی لامرد دارای ظرفیتی عظیمی برای سرمایه‌گذاری است که هلدینگ‌های زیر مجموعه شرکت شستا می توانند از این ظرفیت عظیم در جهت سرمایه گذاری استفاده کنند.

وی احداث طرح بزرگ آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد را طرحی مهم در کاهش نرخ بیکاری منطقه جنوب کشور عنوان کرد و اظهار داشت: شهرستان لامرد دارای ظرفیت های بسیاری زیادی است و همجواری با عسلویه و دریا و دارا بودن منابع عظیم گازی می‌تواند پتانسیل های خوبی برای ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به این منطقه باشد.

در ادامه مهدی کرمی سرپرست سایت لامرد گزارشی از طرح های پیش بینی شده و نحوه جذب سرمایه گذاران در این منطقه ارائه داد و خواستار معرفی هرچه بیشتر پتانسیل های منطقه ویژه اقتصادی لامرد در سطح کشور شد.

اکبر شوکت به همراه هیات اجرایی خانه کارگر لامرد و مُهر ضمن بازدید از صنایع مختلف در حال احداث از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این منطقه مهم و استراتژیک قرار گرفتند.

لازم به ذکر است اکبر شوکت در سفری یک روزه به شهرستان لامرد در مراسم افتتاحیه اولین مهد قرآنی و پیش دبستانی خانه کارگر  در شهرستان لامرد حضور پیدا کرد و ضمن بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی لامرد و شرکت در نشست کمیته بیمه و درمان خانه کارگر قول مساعدت در پیگیری رفع مسائل درمانی کارگران را دادند.

همچنین وی با رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار لامرد، رئیس دفتر نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و کارکنان شعبه تامین اجتماعی لامرد و امام جمعه لامرد دیدار و گفت و گو کرد.

استان فارس منطقه ویژه اقتصادی لامرد اکبر شوکت-عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر