کد خبر: 414065 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبرداد:

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امسال هزار میلیارد تومان از محل ارزش افزوده یک درصد حوزه سلامت برای تکمیل بیمارستان‌های نیمه تمام کشور اختصاص داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مسیر سفر به شهرستان بهبهان استان خوزستان، در فرودگاه گچساران گفت: وزارت راه و شهرسازی هم بخش دیگری از هزینه های تکمیل بیمارستان های نیمه تمام را تامین می کند که به این مبلغ اضافه می شود.

وی افزود: همانطور که قبلا قول داده‌بودیم تا پایان دولت 21 هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت بیمارستان‌های کشور اضافه می شود که رقم استثنایی است و این درحالی است که قبلا در بهترین شرایط یک هزار و 800 تخت تحویل داده می شد.

وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی در خصوص تکمیل بیمارستان های نیمه تمام استان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: سه بیمارستان در شهرستان های گچساران و یاسوج در حال ساخت است که بیمارستان 96 تخت خوابی گچساران امسال و بیمارستان 200 تخت خوبی یاسوج نیز تا قبل از پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.

دکتر قاضی زاده هاشمی لحظاتی پیش گچساران را به مقصد بهبهان در استان خوزستان ترک کرد. فاصله شهرستان بهبهان تا گچساران 70 کیلومتر است.

استان خوزستان بیمارستان درمان و آموزش پزشکی دولت سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر