کد خبر: 416476 A

به منظور افتتاح 2 طرح عمرانی؛

معاون اول رئیس جمهوری به منظور افتتاح 2 طرح عمرانی و همچنین حضور در نشست شورای اداری خراسان شمالی صبح امروز سه‌شنبه وارد بجنورد شد.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در بدو ورود به بجنورد مورد استقبال علی اکبر صالحی استاندار ، نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولان این استان قرار گرفت.

معاون اول رئیس جمهوری را در این سفر یک روزه، وزیران نیرو و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شمار دیگری از معاونان وزیران همراهی می کنند.

جهانگیری پس از ورود به بجنورد و افتتاح سوئیچینگ توزیع برق بجنورد به بخش غلامان شهرستان مرزی راز و جرگلان می رود تا سد غلامان را افتتاح کند.

برای اجرای این سد بیش از هزار و 170 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که با بهره برداری از آن وضعیت آب شرب، آب مورد نیاز برای توسعه کشاورزی و همچنین صنعت منطقه بهبود می یابد.

کانال های شماره یک و 2 پشت سد که برای تامین آب شرب منطقه مورد استفاده قرار می گیرند توسط وزارت نیرو احداث شده و آماده بهره برداری است و قرارداد لازم برای ساخت کانال های شماره 3 و 4 هم که آب کشاورزی منطقه را تامین خواهند کرد، منعقد و اجرای آن آغاز شده است.

نشست شورای اداری استان نیز عصر سه شنبه با حضور جهانگیری به عنوان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، وزیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیرو برگزار می شود و طی آن مسائل و برنامه‌های استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی بررسی خواهد شد.

اسحاق جهانگیری برق خراسان شمالی شورای اداری معاون اول رئیس جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر