کد خبر: 416544 A

رئیس پلیس آگاهی البرز خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی البرز از متلاشی شدن 9 شرکت هرمی درالبرز و همچنین دستگیری اعضای یک باند کلاهبردای تلفنی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در البرز، سرهنگ جواد صفایی، امروز، در نشست خبری خود با اشاره به دستگیری اعضای باند سارقان منزل در کرج، گفت: اعضای 4 نفره این باند، که به 32 فقره سرقت در سطح استان اعتراف کرده اند، اغلب سرقت های خود را، در مناطق عظیمیه و مهرشهر کرج مرتکب شده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری، ٩٢ باند سارق در استان البرز متلاشی و ١٩٦ سارق دستگیر شدند افزود: در این مدت 7 باند تجاوز به عنف و پنج فقره قتل شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به متلاشی شدن 9 شرکت هرمی از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز در پی رصد اطلاعاتی، اعضای ٤ شرکت هرمی که با یک برند فعالیت می‌کردند، شناسایی و 34 نفر، در این خصوص دستگیر شدند.

وی در ادامه در توضیح روش اقدامات کلاهبردارانه اعضای باند کلاهبرداری دستگیر شده در کرج گفت: اعضای این باند، با تماس با شهروندان، مبنی بر اینکه شما در جشنواره های مختلف برنده شدید، اقدام به کلاهبرداری می کردند.

صفایی در ادامه افزود: اعضای این باند 3 نفره، پس از تماس با شهروندان و کشاندن طعمه های خود به عابر بانک ها، مبالغی از کارت های بانکی آنها را به حساب خود منتقل می کردند.

شرکت های هرمی، دستگیری باند کلاهبرداری در کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر