کد خبر: 425200 A

رئیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان خبرداد:

رئیس اداره مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان زنجان با تمام توان خود به زائران کربلای معلی خدمت‌رسانی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حسین اسکندری رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت : امسال همانند سنوات گذشته این مجموعه در بحث اربعین به ویژه حمل و نقل فعالیت ویژه‌ای دارد.

وی با بیان اینکه کمیته‌های ستاد اربعین حسینی در زنجان  تشکیل شده است، افزود: مسئولیت کمیته حمل و نقل و سوخت برعهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان است و هلال‌احمر، امداد خودرو، گاز، برق، مخابرات، اورژانس، سازمان پایانه‌های شهرداری، پلیس‌راه، اداره راه، مجتمع‌های خدماتی رفاهی و انجمن‌های صنفی شرکت‌های مسافربری زیرمجموعه کمیته سوخت و حمل و نقل هستند.

اسکندری تصریح کرد: تاکنون جلسات متعددی در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی با حضور اعضای کمیته‌های سوخت و حمل و نقل وهمچنین انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری استان   تشکیل شده است.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان با بیان اینکه ستاد اربعین کشوری نظارت و کنترل بر نرخ مصوب اتوبوس‌ها برای جابه‌جائی زائران در مرز مهران را دارد،گفت: خوشبختانه در طی سنوات گذشته شرکت‌های مسافربری و رانندگان ناوگان‌های حمل و نقل عمومی هیچ‌گونه وجه اضافی از زائران دریافت نکردند چرا که گزارشی مبنی بر تخلف این‌گونه موارد به اداره کل گزارش نشده است.

اسکندری خاطرنشان ساخت: در سال گذشته تعداد 500 دستگاه اتوبوس از استان زنجان به مرز مهران اعزام شده است.

پایانه ها استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر