کد خبر: 428966 A

ایرج موفق خبر داد:

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری به البرز، از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی بیش از 15 طرح مهم اقتصادی خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، ایرج موفق با بیان اینکه حضور کاروان دولت در استان در بخش اقتصادی دستاوردهای خوبی همراه خواهد داشت، گفت: امیدواریم با سفر رئیس‌جمهوری به البرز بستر لازم برای توسعه فرصت‌های شغلی و حمایت از صنایع در این استان که قطب صنعت و تولید در کشور است، فراهم شود.

وی با بیان اینکه در این سفر قرار است 11 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی ساوجبلاغ، نظرآباد، کرج و اشتهارد، به بهره‌برداری برسد، افزود: طرح‌های نساجی شامل پارچه‌های پرده‌ای و گلدوزی و همچنین فرآورده‌های غلات شامل تولید فروکتوز، گلوکز و نشاسته، تولید نانو کاتالیست، بسته‌بندی آب‌های معدنی، کف‌پوش و تولید بلوک و پانل‌های سبک پالایش نفت‌خام، شامل تولید بنزین، نفت، گاز، تولید کنتورهای هوشمند برق، تولید لوله‌های بدون درز آلومینیومی، تولید مخازن تحت‌فشار، تولید انواع داروی پوستی و ضد عفونی، به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز با بیان اینکه با بهره‌برداری از این طرح‌ها بیش از یک‌هزار و 550 نفر مشغول به‌کار خواهند شد، خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح‌ها 7 هزار و 530 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه 5 طرح مهم در سفر رئیس‌جمهور، کلنگ‌زنی می‌شود، گفت: کلنگ‌زنی شرکت سایپا یدک و شرکت هینا دارو، سایت نمایشگاه بین‌المللی البرز، شرکت باران فارمد، واحد تولیدی سرمایه‌گذاری خارجی رنگ‌سازی نیپون و ایرانیان از جمله این طرح‌هاست.

موفق خاطرنشان کرد: برای احداث این طرح‌ها بیش از 4 هزار و 680 میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده و با احداث این طرح‌ها یک‌هزار و 300 نفر مشغول به‌کار خواهند شد.

ایرج موفق سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر