کد خبر: 429453 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب آذربایجان غربی گفت: اصولگرایان حتی با تمام توان هم در صحنه ریاست جمهوری حاضر باشند نصف دکتر روحانی هم رای نخواهند داشت.

نادر علیزاده رئیس دوره جبهه اصلاحات استان اذربایجان غربی در گفت وگو با ایلنا از حل مشکلات درون حزبی جریان اصلاحات در آذربایجان غربی خبر داد و گفت:خوشبختانه در چند هفته گذشته جلسات بسیار خوبی در صدد رفع سوء تفاهم‌ها با بزرگان جریان اصلاحات در استان آذربایجان غربی برگزار کردیم، که با رفع برخی ابهامات خوشبختانه اجماع نهایی اصلاح طلبان استان آذربایجان غربی در آخرین مراحل خود برای ورود قوی و موثر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری می گذراند.

علیزاده در حمایت از تنها نماینده اصلاح طلب شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتارها و مشی دکتر سید هادی بهادری در مجلس شورای اسلامی نشان داد باعث سرافرازی مردم فهیم ارومیه و جریان اصلاحات در سطح کشور بود،و بدین سان احزاب اصلاح‌طلب همچنان برحمایت خود از دکتر بهادری تا آخرین لحظه ادامه خواهند داد.

علیزاده در حمایت از استاندار دولت تدبیر و امید در استان آذربایجان غربی گفت: شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خود را جزء بدنه دولت می داند و همواره خود را از حامیان اصلی مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی و نماینده دولت در این استان پهناور دانسته است.

وی گفت: وجود مدیران غیر همسوء در دولت تدبیر و امید در استان آذربایجان غربی بخصوص در این استان باعث شده بحث مهم اشتغال و اقتصاد در دستان مخالفین دولت باشد، که متاسفانه این خود پاشنه آشیل دولت روحانی در این استان است.

وی ادامه داد: احزاب اصلاح‌طلب به نوعی زبان گویای مردم و حامی آنها در مقابل دولت‌ها هستند لذا اگر امروز نمی‌توانیم شاهد رونق مناطق آزاد و بازارچه‌های مرزی در این استان باشیم ناشی از کارشکنی‌های مدیران جا مانده از دولت گذشته است که چنین وضعیت اقتصادی برای استان رقم زده‌اند.

رئیس دوره شورای هماهنگی احزاب در تحلیل انتخابات ریاست جمهوری 96 هم گفت: دولت باید از احزاب شناسنامه‌دار اصلاح طلب حمایت کند، زیرا احزاب اصلاح‌طلب مغز متفکر جریان‌های سیاسی در کشور محسوب می شوند.

وی افزود: بدون‌شک احزاب اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی نیز در کنار دکتر حسن روحانی خواهند بود و با تمام قدرت در راستای حمایت از ایشان رو به جلو حرکت خواهند کرد، حتی اگر اصولگرایان با تمام قدرتی که در چنته دارند وارد کارزار انتخابات ریاست جمهوری شوند نصف آقای دکتر روحانی هم نمی توانند آراء مردمی داشته باشند.

نادر علیزاده رئیس دوره جبهه اصلاحات اذربایجان غربی دبیر مجمع دانش اموختگان ارومیه احزاب استان آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر