کد خبر: 429646 A

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان غربی:

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان غربی گفت: از 11کمیته موجود در هیات انجمن‌های ورزشی 8 کمیته آن فعال و 3 کمیته دیگر در حال فعالسازی است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، لیلا خوش‌نیت با اشاره به فعالیت‌های این هیات ورزشی در رتبه‌بندی هیات های ورزشی استانی از رتبه31 به رتبه 5 نشان از عملکرد فوق العاده کارکنان این هیات ورزشی دانست.

وی با اشاره به حاشیه‌سازی رسانه ها مبنی بر خانوادگی بودن انجمن‌های ورزشی‌استان آذربایجان غربی اظهار کرد: تنها دلیل این شایعات کذب منفعت‌های شخصی برخی از افراد غیر متخصص است، زیرا هیچ یک از اعضای هیات انجمن های ورزشی استان آذربایجان غربی ریالی دریافت نمی‌کنند که بخواهند یک سیستم اداری خانوادگی برای خود طراحی کنند.

خوش نیت ادامه داد: در هیات انجمن های ورزشی تنها یک کمیته در اختیار اقوام بنده است که در آن انجمن انتصاب از سوی انجمن کشوری صورت گرفته است و هیات انجمن های ورزشی استان آذربایجان غربی هیچگونه دخالتی در انتصاب سلیم‌زاده به سمت انجمن ورزش‌های هوایی استان نداشته است، و در باقی موارد از نائب رئیس تا دبیر این هیات همگی از ورزشکاران مستعد استانی استفاده شده است.

وی همچنین ادامه داد: بنده افتخار می‌کنم که خانواده خودم را وقف ورزش کرده‌ام، چرا تا به حال کسی از افتخارات این هیات سخنی به میان نمی‌آورد؟! هیات انجمن‌های ورزشی استان آذربایجان غربی در طی سال‌های گذشته نتوانسته بود یک رئیس برصندلی ریاست خود ببیند. حتی در جایی شاهد این بودیم برای کارهای بانکی هیات و تغییر امضا بانکی حتی برای کارپردازی بانکی مبلغ 3 هزارتومان در حساب هیات ورزشی وجود نداشت که این تغییر امضا رئیس هیات ورزشی صورت گیرد.

وی در مورد لغو جشنواره پالاگلایدر در شهریور ماه امسال نیز گفت: برای این جشنواره در حدود 8 ماه توسط عوامل ورزش‌های هوایی استان آذربایجان غربی برنامه‌ریزی شده بود، اما متاسفانه خلف وعده برخی دستگاه های اجرایی و وضعیت نامساعد جوی نیمه دوم شهریور ماه در ارومیه بعد از تعویق یک ماه این جشنواره باعث لغو یک طرفه این جشنواره از سوی تهران شد.

لیلا خوش نیت هزینه میلیونی هیئت انجمن های ورزشی مخالفین هیئت انجمن های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر