کد خبر: 434031 A

با حضور استاندار کرمان؛

ایلنا: استاندار کرمان چند پروژه راه آهن را در شهرستان زرند افتتاح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، استاندار کرمان صبح شنبه به اتفاق معاون امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان استان به منظور افتتاح چند پروژه به شهرستان زرند سفر کرد و در بدو ورود مورد استقبال فرماندار، نماینده و جمعی از مسئولان شهرستانی قرار گرفت.

رزم حسینی در ابتدا از پروژه بهسازی لرزه‌ای ساختمان ایستگاه بین المللی راه‌آهن زرند بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید مدیر عامل شرکت راه‌آهن گفت: 2300  مترزیر بنای ساختمان بوده و طی قرارداد منعقد شده بین راه آهن و شرکت پیمانکار 50%بهسازی انجام و استحکام بخشی آن به صورت 100% انجام شده و در حال حاضر تجهیز تاسیساتی آن در حال اجراست.

فرماندار زرند نیز از این ایستگاه به عنوان اولین ایستگاه راه‌آهن جنوب شرق کشور یاد کرد و افزود: این پروژه یک ماه آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود.

استاندار کرمان در ادامه این سفر از کارخانه واگن سازی این شهرستان بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید مدیر عامل شرکت پلور سبز( واگن سازی زرند) گفت: 1000 میلیارد تومان ارزش قرار دادهای این کارخانه بوده و میانگین تولید ماهانه آن در سال گذشته دو دستگاه واگن بوده است.

وی  با اشاره به میانگین تولید سالیانه این کارخانه افزود: میانگین تولید در سال جاری از7 دستگاه به 24 دستگاه افزایش یافته است.

مجتبی گلشنی خاطر نشان کرد: وضعیت مالی این کارخانه در این دولت بهبود یافته و سال‌های 93 تا 95 سال‌های سود دهی این شرکت بوده است.

وی افزود: کل سفارشات این کارخانه 192 دستگاه بوده که تاکنون 48 دستگاه تحویل داده شده است.

مدیر عامل شرکت پلور سبزبا اشاره به واردات واگن گفت: قیمت واگن‌های این کارخانه 750 هزار یورو بوده و با کیفیت تر و ارزان تر از واگن های وارداتی است.

استاندار در ادامه از بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کرد.

دولت راه آهن مدیر عامل شرکت واردات بهبود یافته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر