کد خبر: 435342 A

معاون عمرانی استاندار کردستان خبرداد:

ایلنا: معاون عمرانی استاندار کردستان از تحویل دو پروژه مسکن مهر 1728 واحدی دگایران سنندج و 672 واحدی بانه تا پایان سال جاری به متقاضیان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، جلسه شورای مسکن استان کردستان روز سه شنبه با دستور کار بررسی مشکلات و مسائل پروژه‌های مسکن مهر شهرستان بانه، فاز 4 بهاران و 1728 واحدی دگایران سنندج برگزار شد.
 
در این جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان اظهار کرد: دولت خود را مؤظف می‌داند تا نسبت به تحویل واحدهای مسکن مهر در سطح استان اقدام کند.
 
امیر قادری افزود: تاکنون از 36 هزار واحد مسکن مهر سهمیه استان کردستان، 25 هزار واحد تحویل داده شده و سایر واحدها هم براساس برنامه زمان‌بندی مشخص از طریق دستگاه‌های‌مختلف و شورای مسکن استان، پیگیری می‌شود تا به متقاضیان تحویل شود.
 
وی گفت: در خصوص پروژه 1120 واحدی بهاران سنندج "فرابتن"، مشکلاتی با پیمانکار وجود داشت که پس از خلع ید، پروژه در اختیار پیمانکار دیگری قرار گرفت و طبق برنامه زمان‌بندی، این پروژه طی سال آینده تحویل متقاضیان می‌شود.
 
معاون استاندار کردستان خاطرنشان کرد: مجموعه مسکن مهر 1728 واحدی دگایران سنندج نیز از جمله سایت‌های مسکن مهر باکیفیت در سطح استان است که بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این پروژه در بحث منبع آب، مشکلاتی داشت که شرکت آب و فاضلاب شهری استان کار ساماندهی آن را آغاز کرده است.
 
قادری افزود: تلاش بر این است که با کمک تمامی دستگاه‌ها و همچنینن تأمین اعتباری که استاندار کردستان دستور آن را داده است، پروژه 1728 واحدی دگایران سنندج تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل شود.
 
وی با بیان اینکه روند تکمیل سایت‌های مسکن مهر در سایر شهرستان‌های استان نیز به همین ترتیب ادامه دارد، گفت: در شهرستان بانه که عمده دستور کارهای این جلسه شورای مسکن هم به آن اختصاص داشت، یک مجموعه مسکن مهر 672 واحدی با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی، وجود دارد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان یادآور شد: این مجموعه مشکلاتی جزیی در مورد نصب پکیج و کنتورهای برق و ..داشت که هماهنگی لازم با دستگاه‌های مرتبط انجام و دستورات لازم صادر شده است تا این پروژه نیز طی سال جاری و پیش از بهمن ماه به متقاضیان بانه‌ای تحویل داده شود.

شرکت آب و فاضلاب مسکن مسکن مهر معاون سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر