کد خبر: 435477 A

منصور صادقیان خبر داد:

ایلنا: مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: در 9 ماه گذشته بیش از هزار و 60 کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در استان اجرا شده است.

منصور صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه با اعلام این خبر افزود: شرکت گاز استان یکی از شرکت‌های پیشروی کشور در گازرسانی به مناطق روستایی بوده تا جایی‌که مناطق روستایی استان به کارگاه گازرسانی تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه حجم عملیات گازرسانی در این استان بسیار بالا است، اظهار داشت: کوهستانی بودن منطقه، جاده‌های صعب‌العبور و سردسیر بودن استان باعث شده پروژه‌های گازرسانی در آذربایجان‌غربی هزینه بر و زمان‌بر باشد.

صادقیان با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی به رغم کمبود اعتبار با جدیت در حال اجراست، تصریح کرد: برای جلوگیری از توقف پروژه‌های گازرسانی، مجبور به گرفتن تسهیلات از بانک‌ها شده‌ایم و امیدواریم با تامین بودجه و اعتبارات مورد نیاز راه برای بهره‌مندسازی همه روستاهای بالای 20 خانوار استان فراهم شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به 433 روستا و 6 شهر استان در حال اجراست که با بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اجرا 100 درصد خانوار شهری و 61 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

منصور صادقیان گاز استان آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر