کد خبر: 440291 A

یک فعال دانشجویی خبر داد:

نماینده وزارت علوم را به دانشگاه ملایر راه نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا با لغو سخنرانی علی‌اکبر گرجی استاد حقوق دانشگاه بهشتی در دانشگاه ملایر، پروژه برخورد با برنامه‌های مستقل دانشجویی وارد فاز جدیدی شد.

لغو سخنرانی این استاد دانشگاه که با واکنش تند او مواجه شد در حالی صورت گرفته است که در آستانه پایان دوره اول ریاست جمهوری روحانی، هنوز تشکل اصلاح‌طلب دانشجویان دانشگاه ملایر نتوانسته مجوز فعالیت دریافت کند.

مهدی نصیری از دانشجویان این دانشگاه که مدتی است برای دریافت مجوز انجمن فرهنگ و سیاست تلاش می‌کند به خبرنگار ایلنا می‌گوید دانشگاه ملایر که در دوران احمدی‌نژاد تبدیل به دانشگاه مستقل شده است ساختاری باقی مانده از دولت قبل دارد و فضای به شدت بسته‌ای دارد.

وی افزود چندی پیش انجمن علمی دانشکده حقوق تصمیم گرفت از دکتر گرجی که اصالتا ملایری هستند برای سخنرانی دعوت کند اما متاسفانه به ایشان مجوز داده نشد تا فضای دانشگاه همچنان بسته باشد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد در این مدت سعی کردیم به فرماندار و نماینده اصلاح‌طلب ملایر مشکلات را منتقل کنیم اما به نظر می‌رسد دانشگاه در این مورد ضعیف عمل کرده است و در حال حاضر نیز بعد از یک سال اصرار و انتظار هنوز مجوز نهایی فعالیت انجمن فرهنگ و سیاست صادر نشده است.

استان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر