کد خبر: 443901 A

به همت شرکت تجارت جهانی شتاب؛

همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی، اعتبار جهانی با رویکرد ورود به بازارهای جهانی، به همت شرکت تجارت جهانی شتاب در تالار سعدی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت جهانی شتاب، این همایش با حضور اساتید برجسته و جهانی مدیریت و برندینگ از اعضای شورای علمی سازمان تجارت جهانی علائم تجاری و نماینده محترم اتحادیه اروپا و با حضور ریاست کمیته علمی آکادمی برند ایران و مدیران و نمایندگان شرکت ها و سازمان‌ها از سراسر کشور برگزار شد.

در این همایش، اساتید به واکاوی موانع و مشکلات موجود بر سر راه ورود کالاها و خدمات ایرانی به بازارهای بین المللی و بیان راهکارهای عملیاتی در جهت نهادینه‌کردن نام و نشان برندهای کشور در سطح جهانی پرداختند.

در پایان از مدیران و تعدادی از فعالان‌اقتصادی موفق چون‌جعفر صالحی، ابراهیم اندرخورا،علی پرویزی‌زاده، یاسر شریعتی، سیداحمد حسینی، آرش اکبری، سیدمجید حسینی، کمال رفیعی، حمید رضا امیدبیگی و زهرا پیشانی‌دار  به پاس سال‌ها خدمات ارزنده و تلاش در راستای اعتلای ایران اسلامی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

خدمات شرکت تجارت جهانی شتاب مشاوره و صدور گواهینامه‌های بین المللی، نمایشگاه‌های‌تجاری داخلی و خارجی، برگزاری همایش و کنفرانس در سراسر جهان،مشاور تبلیغات رسانه ای داخلی و بین المللی است

همایش های گذشته این شرکت همایش سه دهه مقاومت اقتصادی ایران، همایش چشم انداز اقتصاد ایران،همایش مدیریت آینده، همایش ایران و روسیه،همایش یک دهه فعالیت ماندگار تا ایران 1404و سمینار بهره وری مراکز درمانی و بهداشتی است.

ایران اسلامی ایران و روسیه برج میلاد تجارت جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر