کد خبر: 444070 A

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی:

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از برگزاری انتخابات مجمع استانی سازمان‌های مردم نهاد جوانان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، محبوب محمودزاده در این خصوص گفت: مجمع ملی جوانان با هدف تقویت هویت اسلامی – ایرانی با توجه به حضور جوانان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی، توسعه مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان با تمرکز بر سمن های جوانان، مشارکت در فرایند تصمیم سازی در حوزه های مرتبط با جوانان در استان و افزایش تأثیرگذاری سمن های جوانان در عرصه های مختلف اجتماعی بر اساس آیین نامه ابلاغی وزارتی شکل می‌گیرد که یکی از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید است.
 
وی افزود: بر اساس ابلاغ وزارت ورزش و جوانان مجموعه اقداماتی پیش از برگزاری انتخابات استانی مجمع ملی جوانان صورت می پذیرد که اولین گام آن تعیین رئیس و اعضاء ستاد انتخابات استان است.
 
محمودزاده گفت: برگزاری اولین جلسه ستاد انتخابات، معرفی بازرسان ستاد مرکزی، تعیین مسئولان ستادهای انتخاباتی استانی، برگزاری جلسه ستاد انتخابات استان ها، اعلام فراخوان و ثبت نام سمن ها فرایندهای ابلاغی تا قبل از برگزاری انتخابات است.
 
معاون فرهنگی و امور جوانان و نائب رئیس ستاد انتخابات و مجری انتخابات مجمع استانی سمن ها در آذربایجان غربی در ادامه گفت: پس از برگزاری انتخابات و بررسی و تأیید نتایج آن در ستاد، اعتبارنامه اعضاء مجمع استان صادر خواهد گردید و سپس نخستین جلسه مجمع با حضور اعضاء با دستور کار انتخاب هیأت رئیسه و انتخاب نمایندگان استان در مجمع ملی برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: اعضاء ستادهای استانی انتخابات شامل: مدیرکل ورزش و جوانان بعنوان رئیس ستاد، معاون فرهنگی و امور جوانان بعنوان نائب‌رئیس و مجری انتخابات، یک نفر از کارشناسان حوزه جوانان به انتخاب مدیرکل، نماینده ستاد مرکزی انتخابات، نماینده استانداری، مسئول حراست و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و دو نفر از نمایندگان سمن ها به انتخاب مدیرکل هستند که در فرآیند انتخابات شرکت خواهند کرد.
 
محمودزاده در خاتمه گفت: زمان برگزاری انتخابات و فرایند زمانی آن بزودی اعلام خواهد شد.
انتخابات سازمان های مردم نهاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر