کد خبر: 447993 A

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس:

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وجود مهمانسراها و اسکان‌های موقت سبب ورشکستگی‌هتل‌ها می‌شود و ضرورت دارد در این راستا تدبیری اتخاذ شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن بیگلری شامگاه روز شنبه در آیین افتتاح هتل کورد سقز با بیان اینکه این هتل سبب به کارگیری افراد جویای کار شده است، افزود: با توجه به اینکه وضعیت اشتغال مطلوب نیست اما طرح و ایده این چنینی می تواند تعدادی از افراد جویای کار را به خدمت گیرد و این امر جای تقدیر دارد.

وی احداث این هتل را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: ظرفیت و وجود استخری که دارای آب درمانی است سبب شده مردم برای مراجعه رغبتی به سفر طولانی نشان ندهند و این نیز خود منجر به کاهش تصادفات و صرفه جویی مالی خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: وجود مهمانسراها و اسکان های موقت سبب ورشکستگی هتل‌ها می شود و ضرورت دارد در این راستا تدبیری اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه هتل‌ها بخشی از  فرهنگ ما را تشکیل می دهند، اضافه کرد: در هتل‌ها با انواع غذاها، زبان و پوشش فرهنگ خود را معرفی می کنیم و خوشبختانه در این زمینه عملکرد مثبت بوده است.

بیگلری نداشتن مجتمع بین راهی را ضعف بزرگی خواند و عنوان کرد: در این خصوص عملکرد قابل قبول نبوده و باید اقدامات اساسی صورت پذیرد.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در پایان به مطالبات مردم اشاره کرد و گفت: بازارچه رسمی سیرانبند بانه خاص مردم بانه نیست بلکه متعلق به مردم استان کردستان است همچنین با اقدامات انجام شده فرودگاه سقز وارد فاز اجرایی خواهد شد که برای هتل های سقز و بانه نیز امتیاز مثبتی محسوب می شود.

استان کردستان پوشش مجلس شورای اسلامی محسن بیگلری مجتمع بین راهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر