کد خبر: 448035 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پلدختر گفت: ساختمان سابق اداره بهزیستی شهرستان پلدختر پاتوق معتادان شده و در این خصوص اداره مسکن و شهرسازی باید پاسخگو باشد.

برزو الیاس‌زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: متاسفانه ساختمان اداره بهزیستی سابق شهرستان پلدختر که از 10 سال پیش با انتقال این اداره به ساختمان جدید خالی از سکنه است، به پاتوق معتادان و کارتون خواب‌ها تبدیل شده است.

الیاس زاده افزود: این مشکل حدود 10 سال است وجود دارد و در دوره هر مسئول اداره بهزیستی مطرح شده ولی این مشکل به اداره بهزیستی مربوط نمی‌شود چرا که مالک اصلی این ساختمان اداره مسکن و شهرسازی است و اداره بهزیستی فقط بهره بردار این ساختمان بوده است.

وی عنوان کرد: اداره بهزستی شهرستان پلدختر مدت هاست که از این ساختمان نقل مکان کرده و در جای دیگری مستقر شده ولی متاسفانه ساختمان قبلی به متروکه شدن به محل تجمع معتادان و کارتن خواب ها تبدیل شده است.

الیاس زاده در پایان افزود: برای تخریب این ساختمان، سازمان شهرداری شهرستان پلدختر منتظر دستور حکم تخریب از سوی اداره مسکن و شهرسازی است ولی تاکنون چنین مجوزی از سوی این اداره صادر نشده است.

بهزیستی لرستان

بهزیستی خواب شهرداری مسکن اداره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر