کد خبر: 448210 A

معاون استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد:

ایلنا: استاندار خراسان جنوبی در سفر به نهبندان از پروژه اجرای شبکه توزیع گاز در این شهرستان و روستای خوانشرف بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سیدعلی اکبر پرویزی در این بازدید، گازرسانی به نهبندان را مورد تأکید قرار داد و گفت: در چند ماه اخیر، این پروژه به صورت جدی مورد پیگیری قرار گرفت و امروز شاهد اجرای شبکه توزیع گاز در داخل شهر نهبندان و روستای خوانشرف هستیم.

وی با بیان اینکه امید است خط انتقال گاز به نهبندان نیز هرچه سریع تر اجرایی شود، گفت: بعد از شهر نهبندان، گازرسانی به شهر شوسف نیز در دستور کار قرارخواهد گرفت.

وی گازرسانی به روستاهای موجود در مسیر خط لوله گاز را از دیگر برنامه‌های شرکت گاز در استان دانست و ادامه داد: قطعاً با گازرسانی به شهرستان نهبندان که اقدامی مهم و ارزشمند است،بخش زیادی از زیرساخت‌های مورد نیاز برای توسعه نهبندان فراهم خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی، با مطلوب ارزیابی کردن پیشرفت فیزیکی این پروژه گفت: قطعاً گازرسانی به نهبندان در توسعه صنایع و معادن این شهرستان نیز تأثیر بسزایی خواهد داشت.

این گزارش حاکیست؛ شبکه توزیع گاز در داخل شهر نهبندان و روستای خوانشرف به طوال ۱۲۰ کیلومتر با سه ایستگاه تقلیل فشار و با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در دهه فجر سال گذشته آغاز شده و تاکنون بیش از ۱۰۰ کیلومتر آن به انجام رسیده است.  

خراسان جنوبی دهه فجر صنایع و معادن گاز خط انتقال گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر