کد خبر: 449439 A

دومین جلسه کارگروه فرهنگی تبلیغی برنامه اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان غربی تشکیل شد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، دومین جلسه کارگروه فرهنگی تبلیغی برنامه اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی به ریاست نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و دبیری حسام شیرازه محبت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در محل سالن جلسات شماره چهار استانداری تشکیل شد.

صفرزاده در این جلسه با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز و در این برهه که نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب می گذرد، شاهد اقدامات گسترده نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مردم در بخش های مختلف هستیم و لازم است در جهت اطلاع رسانی این خدمات به مردم اقدامات بیشتری صورت گیرد.

وی همچنین ضرورت اجرای اقدامات فرهنگی و تبلیغی در جهت نهادینه سازی و کمک به پیشبرد برنامه های اقتصاد مقاومتی از جمله استفاده از ظرفیت رسانه ها و بویژه فضای مجازی، تهیه و پخش ویدئو کلیپ و بهره گیری هرچه بیشتر از ظرفیت اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی برای تبیین و تبلیغ اقدامات انجام گرفته در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار داد.

شیرازه محبت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دبیر کارگروه فرهنگی تبلیغی برنامه اقتصاد مقاومتی در استان نیز در این جلسه به تشریح برنامه ها و اقدامات پیش بینی شده در جهت گفتمان سازی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در استان پرداخت.

وی، تهیه و پخش ویدئو کلیپ، مصاحبه با مدیران استانی در رابطه با پیشرفت‌های انجام گرفته در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، برگزاری دوره های آموزشی، نصب بنرها، اینفوگرافی و المان های مرتبط با مفهوم اقتصاد مقاومتی در سطح شهر و برگزاری مسابقات و نمایشگاههای مرتبط با موضوع اقتصاد مقاومتی را از جمله برنامه های فرهنگی تبلیغی پیش بینی شده برای نهادینه سازی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی  برشمرد.

سایر اعضای کارگروه نیز در این جلسه دیدگاهها و پیشنهادات خود را خصوص راهکارهای اجرای هرچه بهتر اقدامات فرهنگی تبلیغی برنامه اقتصاد مقاومتی در استان مطرح کردند

اقتصاد مقاومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر