کد خبر: 449446 A

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه گفت: ثبت 26وقف جدید از ابتدای سالجاری در حوزه فعالیت اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان ارومیه گواهی برای آگاهی و درک مردم خیراندیش و فهیم ارومیه از آثار و برکات وقف است.

به گزارش ایلنا از ارومیه، حجت الاسلام برادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه اظهار کرد : تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در سال های اخیر علی الخصوص در سال جاری و نیز اطلاع رسانی مناسب به افکار عمومی، خیزش متدینین نسبت به ایجاد وقف های جدید را شاهد بودیم .

وی در ادامه گفت : اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ارومیه نیز با اجرای حداکثری نیات واقفین در سال جار ی توانسته است در جهت اجرای امینانه نیات واقفین و اطلاع رسانی موثر به همشهریان خیر اندیش گام های موثری در ثبت وقف های جدید بردارد.

حجت الاسلام برادری خاطرنشان ساخت : ثبت 26 وقف جدید از ابتدای سالجاری در حوزه فعالیت اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان ارومیه گواهی برای آگاهی و درک مردم خیر اندیش و فهیم ارومیه  از آثاروبرکات وقف است.

وی افزود : راه اندازی مراکز تخصصی قرآن کریم و فعالیت های چشمگیر قرآنی، رسیدگی به محرومین از محل نیات واقفین خیراندیش، توجه به ساخت و ساز مساجد و کیفیت بخشی به برنامه های فرهنگی، مذهبی امامزادگان و بقاع متبرکه، این اداره را در معرض داوری مثبت افکار عمومی قرار داده و با اعتمادسازی مناسب مردم را به ایجاد وقف های جدید ترغیب کرده است.

حجت اسلام برادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر