کد خبر: 450172 A

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی از مشخص شدن اعضا و روسای کمیته‌های ستاد انتخابات آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، علیرضا رادفر افزود: تلاش همه دست اندرکاران امر انتخابات باید برنامه‌ریزی برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و همراه با قانون مداری باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در ادامه اظهار داشت: لازم است کلیه کمیته‌های زیر مجموعه ستاد انتخابات استان تشکیل و جلسات منظم در راستای ارایه راهکارها و ابتکارات برای برگزاری یک انتخابات پرشور برگزار شود.

رادفر ادامه داد: ستاد انتخابات استان و فرمانداران و بخشداران ،برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری را در دستور کار دارند و درهمه مراحل و فرایند انتخابات فقط ملاک و معیار، رعایت قانون خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه رعایت قانون با هدف صیانت از آرای مردم مهمترین دغدغه ستاد انتخابات استان است خاطرنشان کرد: اجرای قانون و صیانت از آرای مردم هم برای اداره امور کشور و هم از نظر سیاسی و اجتماعی از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این جلسه دبیر ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی ازآمادگی لازم برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا در استان خبرداد و تصریح کرد: ازچند ماه قبل، تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان فراهم شده و ان شاء اللّه شاهد انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم، دراستان خواهیم بود.

علی مصطفوی مدیرکل سیاسی، انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی افزود: دوره های آموزشی لازم، برای کلیه فرمانداران و بخشداران استان، با حضور مدیران ارشد وزارت کشور برگزار گردیده و تداوم آموزش را برای کلیه مجریان، عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

وی درخصوص تقویم اجرایی و کلیات برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری دراستان گفت: اجرای این انتخابات، با صدور دستور شروع انتخابات به فرمانداران، به وسیله وزیر محترم کشور، در دهه دوم اسفند ماه سالجاری کلید خواهد خورد.

در این جلسه اعضای ستاد و مسئولان کمیته ها به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود در راستای برگزاری یک انتخابات باشکوه و قانونمند پرداختند.

انتصاب اعضاء و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی با صدور احکام جداگانه ای، اعضا و روسای کمیته های ستاد انتخابات آذربایجان غربی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را منصوب کرد:

  • علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان
  • علی مصطفوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان
  • نادر صفرزاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان
  • حسام شیرازه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان
  • علیرضا ستاری مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به عنوان عضو و رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان
  • ولی یوسف نژاد مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان
  • یحیی شجاعی مشاور حقوقی استاندار به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان
  • ربیع مصطفوی مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان عضو و دبیر کمیته امنیت ستاد انتخابات استان
  • رسول مقابلی رئیس مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان
  • حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان به عنوان عضو ستاد انتخابات استان
حسام شیرازه محبت اطلاع رسانی انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر