کد خبر: 450199 A

رئیس پلیس سیستان و بلوچستان خبرداد:

ایلنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از دستگیری قاچاقچیان حرفه‌ای در گلستان و کشف و ضبط 850 کیلو‌گرم تریاک خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، محمدرضا نصیری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرسیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی فردی را که در قالب فروش نفت در قاچاق گسترده مواد مخدر به استان‌های شمالی کشور نقش داشت شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پلیس استان پس از شناسایی محل سکونت این متهم حرفه‌ای و سابقه‌دار با همکاری ماموران استان گلستان از منزلی که مواد مخدر در آن دپو شده بود بازرسی کرده و ضمن دستگیری دو قاچاقچی حرفه‌ای 850 کیلوگرم تریاک را کشف کردند.
 
وی با اشاره به اجرای یک ماموریت دیگر به شناسایی یک قاچاقچی سابقه‌دار توسط ماموران انتظامی شهرستان زاهدان عنوان کرد و گفت: ماموران پلیس این قاچاقچی را در حالی که با یک دستگاه خودروی پراید در حال جابه‌جایی مواد مخدر بود شناسایی کرده و ضمن دستگیری وی در بازرسی از خودروی این متهم 91 کیلوگرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح و مقادیری مهمات مربوطه را کشف کردند.

استان گلستان پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان کشف و ضبط مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر