کد خبر: 450295 A

با حکم استاندار؛

ایلنا: استاندار اصفهان در حکمی سیدرضا عقدایی را به سمت رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، با حکم رسول زرگرپور، سیدرضا عقدایی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان برای برگزاری باشکوه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره و شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

استاندار اصفهان فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی و انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مُر قانون و در فضایی امن و توأم با نشاط و آرامش باشد را خواستار شد.
 
استاندار اصفهان از رئیس ستاد انتخابات استان خواست که با هماهنگی وی و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات با تلاش و کوشش نسبت به این وظیفه مهم اهتمام ورزد.

وی تشکیل و راه‌اندازی ستاد انتخابات استان با حضور تمامی اعضا را امری ضروری و مورد تاکید خواند.

استاندار اصفهان از تمامی معاونین، مدیران کل و روسای سازمان‌های وابسته، فرمانداران و بخشداران خواست نهایت همکاری را بعمل آوردند و ضمن آنکه تمامی دستگاه‌های اجرایی استان نیز براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۶۷ مکرر ۱ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران و ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را در برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیشرو داشته باشند.
 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی با شکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

استان اصفهان اصفهان انتخابات ریاست جمهوری قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر