کد خبر: 450520 A

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ایلنا خبرداد:

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حذف چهار عضو شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز این استان در انتخابات 96 خبرداد.

فتاح محمدی به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: براساس تصمیم وزارت کشور، اعضای آینده شورای اسلامی شهر یاسوج از 11 نفر به هفت نفر کاهش پیدا می کند.

وی دلیل کم‌شدن چهارعضو شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را نتیجه بررسی‌های کارشناسان وزارت کشور و تصمیم گیری آنان عنوان کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کارشناسان بازنگری کننده وزارت‌کشور معتقدند تعداد اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج هفت نفر کافی است اما پیشنهاد استانداری استان از 7 تا 9 نفر بود.

محمدی با اشاره به مزایا و معایب کاهش تعداد اعضای شورای اسلامی آینده شهر یاسوج، خاطرنشان کرد: از اینکه تعداد 11 نفره برای شورای آینده یاسوج زیاد است شکی نیست اما به نظر ما باید این تعداد بین هفت تا 9 نفر باشد که بالاخره هفت نفر اعلام شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: تناسب جمعیتی، توسعه شهری، گرایش‌های مختلف قومی و سیاسی و بهره‌گیری از کارشناسان بیشتر و خبره در حوزه‌های مختلف شهری از مهمترین دلایل استانداری استان برای افزایش بیشتر اعضای شورای آینده شهر یاسوج از هفت نفر به 9 نفر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد شورای شهر عضو شورای اسلامی شهر کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی امنیتی استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر