کد خبر: 452619 A

با انتشار بیانیه‌ای صورت گرفت؛

در پی اتفاقات روزهای گذشته و پیش از جاری شدن آب زاینده رود و ضرب شتم عکاسان خبری در حاشیه این رویداد، جمعی از عکاسان خبری استان اصفهان با صدور بیانیه ای نسبت به رفتار غیرمسئولانه ماموران شهرداری واکنش نشان دادند.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه که به امضای تعدادی از عکاسان خبری اصفهان رسیده، به شرح زیر است:

عکاسان خبری بدون شک سربازان خط مقدم جبهه اطلاع رسانی اند. هنرمندانی که با عشق به رسالت خویش با چشم پوشی بر کسب حداقل ها در هر شرایط اعم از جوی، جغرافیایی و کاری با تحمل همه کج خلقی ها و بی اعتنایی ها به دنبال انجام رسالت خویش در ثبت واقعیت ها هستند.

دراین میان گهگاه از رفتارها و برخوردهای نامناسب برخی عوامل ناآگاه و قدرناشناس دیده و شنیده ایم اما تقارن شادی مردم اصفهان از بازگشایی مجدد زاینده رود پس از مدت ها، با رفتار غیر اصولی و هتاکانه مأمورانی که لباس فرم مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان را بر تن داشتند و در مورخ ٩٥/١١/٤ اقدام به ضرب و شتم تعدادی از همکاران مان به دلیل پناه بردن از سرما به یکی از ده ها آتش از پیش افروخته شده توسط دیگران در بستر خشک زاینده رود نمودند، باز هم کام عکاسان خبری را در میانه شادی آحاد مردم اصفهان تلخ کرد.

از این رو بر آن شدیم ضمن محکوم کردن اتفاقات ذکر شده و اعلام ناخرسندی از وقایع پیش آمده که هیچ گونه واکنش شایسته و دلجویانه از جانب تخطی کاران و مسئولان آن ها را در پی نداشته است سایر اطلاع رسانی های انجام شده بدون تعامل با عکاسان خبری حاضر در ماجرا و آگاه را نیز تکذیب نماییم.

عباس پوستین دوز، عالیه سعادتپور، محمدرضا شریف، امیر حسینی، آریا جعفری، حمیدرضا نیکومرام، حسین بهارلو، محسن هیئتیان، عبدالرضا درویش، علی خدایی، کاظم قانع، رضا امینی، فرزاد خبوشانی، مجید حجتی، آزاده عزیزیان، عطیه جویره، زهرا باغبان، مرتضی صالحی، رسول شجاعی، احسان جزینی، علیرضا وثیق انصاری، محمدرضا جعفری، مرتضی زنگنه، مهدی زرگر، فاطمه صادق زاده، مرضیه رزاززاده، مهدی کریمی سودرجانی و مجید اسلام دوست

شهرداری اصفهان عکاسان خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر