کد خبر: 453094 A

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر قرچک خبر داد:

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک از تشکیل 14 کمیته با مسئولیت ادارات و نهادهای مربوطه خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، حسین ابویسانی با اشاره به اهمیت دهه فجر به عنوان ریشه تمامی مناسبت‌های انقلاب گفت: ستاد دهه فجر شهرستان قرچک با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، مسعود مرسلپور فرماندار و دیگر اعضا در محل ستاد نماز جمعه این شهرستان برگزار شد و طی آن 14 کمیته با مسئولیت ادارات و نهادهای شهرستان مشخص شد .

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر در آستانه انتخابات اسفندماه، بر اهمیت این ایام خواهد افزود .

وی گفت: باید همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، روزهای خوش انقلاب را مرور کرده و یاد شهیدان را گرامی بداریم چراکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب است .

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان قرچک در ادامه مسئولان کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان قرچک با اعضای کمیته به شرح زیر معرفی کرد .

کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی با مسئولیت حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری، شهرداری و عضویت کلیه روابط عمومی های ادارات و خبرنگاران .

کمیته ایثارگران با مسئولیت آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضویت سپاه .

کمیته فرهنگیان و دانش آموزی با مسئولیت مهدی نیکبخت رئیس اداره آموزش و پرورش و عضویت اداره ورزش و جوانان قرچک .

کمیته ورزشی با مسئولیت محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان و عضویت اداره آموزش و پرورش، سپاه، بسیج اصناف، شهرداری و شورای اسلامی شهر و تربیت بدنی دانشگاه آزاد و پیام نور .

کمیته مساجد و تشکلهای اسلامی با مسئولیت حجت الاسلام زوبین رئیس اداره تبلیغات اسلامی و عضویت دفتر امام جمعه، ائمه جماعات و پایگاههای بسیج .

کمیته زنان و خانواده با مسئولیت خانم منیر لطیفی مهر مسئول کمیسیون بانوان فرمانداری و عضویت بسیج خواهران و تشکل های خواهران در ادارات .

کمیته اصناف با مسئولیت سعید محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک با عضویت اتاق اصناف، اتحادیه های قرچک و عضویت بسیج اصناف قرچک .

کمیته کارگری با مسئولیت قشقایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عضویت خانه کارگر و همکاری کلیه کارخانجات .

کمیته انتظامی و امنیتی با مسئولیت سرهنگ علی قرائی فرماندهی انتظامی شهرستان و عضویت کلانتری ها، بسیج و اداره راهنمایی و رانندگی .

کمیته دانشجویی با مسئولیت معاونت فرهنگی دانشگاه‌های آزاد و پیام نور با عضویت بسیج دانشجویی و اداره کتابخانه های عمومی قرچک .

کمیته کودک و نوجوان با مسئولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرچک و همکاری اداره کتابخانه های عمومی قرچک .

کمیته روستایی با مسئولیت حسین عباسی بخشدار مرکزی قرچک و عضویت دهیاری ها .

کمیته فضا سازی و تزئینات شهری و روستایی با مسئولیت مهدی پازوکی مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک و عضویت روابط عمومی بخشداری، ادارات و نهادها .

کمیته مالی با مسئولیت حجت اله موسوی شهردار و عضویت فرمانداری، اتاق اصناف و دفتر امام جمعه

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران قرچک حسین ابویسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر