کد خبر: 453553 A

با حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها؛

اعضای هیات عالی استان‌ها برای نظارت بر روند اجرای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی کشور معرفی شدند.

به گزارش ایلنا از یاسوج ، هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان است که توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب و با حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور منصوب می‌شوند. 

هیات عالی نظارت استان و هیات‌های نظارت شهرستان و بخش در حوزه‌های انتخابیه خود بر کیفیت انتخابات نظارت کامل خواهند داشت و در هر موردی که سوجریان یا تخلفی مشاهده کنند آن را به بخشداران و فرمانداران اعلام و آنان موظف هستند بنا به نظر هیات‌های مذکور طبق قانون انتخابات در رفع نواقص اقدام کنند. 

" غلامرضا تاج گردون" نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی که در این مجالس، ریاست کمیسیون برنامه و بودجه و همچنین ریاست کمیسیون تلفیق را برعهده داشته است براساس حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در کهگیلویه و بویراحمد بعنوان رئیس هیات نظارت برانتخابات در این استان منصوب شد.

" عدل هاشمی پور " نماینده کهگیلویه بزرگ و"غلام محمد زارعی" نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز عضو هیات عالی نظارت بر این انتخابات هستند.

" وحید محمدی تبار" کارشناس استانداری کهگیلویه و بویراحمد که از فعالان نام آشنای جریان اصلاحات در کهگیلویه و بویراحمد است نیز دبیر این هیات شده است.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کشور ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی کشور شوراهای شهر و روستا کهگیلویه و بویراحمد استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر