کد خبر: 453634 A

مهلت 24ساعته فدراسیون به هاوش؛

سازمان لیگ فدراسیون والیبال به تیم هاوش گنبد مهلت 24 ساعته داد تا خود را برای دیدار با شهرداری ارومیه به این شهر برساند.

به گزارش ایلنا از ارومیه، از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور،تیم شهرداری ارومیه میزبان تیم هاوش گنبد بود و قرار بود این دیدار امروز یکشنبه دهم بهمن ماه از ساعت 16  در سالن غدیر ارومیه برگزار گردد که به دلیل عدم حضور نماینده گنبد در شهر ارومیه، این دیدار برگزار نخواهد شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان روز چهارشنبه سیزدهم بهمن ماه در ساری به مصاف عمران ساری خواهد رفت.

باشگاه هاوش گنبد در مکاتبه ای با سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که به دلیل شرایط آب و هوایی و لغو پروازهای استان گلستان امکان حضور در ارومیه برای دیدار هفته بیست و یکم را ندارد.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال بر اساس آئین نامه لیگ و در پاسخ به این نامه باشگاه هاوش، مهلت 24 ساعته به این باشگاه داد تا خود را به ارومیه برساند و بازی دو تیم شهرداری ارومیه و هاوش گنبد حداکثر تا روز دوشنبه برگزار شود در غیر این صورت شکست فنی برای هاوش در جدول مسابقات منظور خواهد شد.

 

 

 

دیدرا معوقه والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر