کد خبر: 453645 A

محسن مددی مطرح کرد:

مدیرکل فنی وحرفه‌ای استان آذربایجان‌غربی گفت: ایام دهه فجر دیدار از خانواده‌های معظم شهدای فنی و حرفه‌ای، غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از مربیان و هنرجویان نمونه و شرکت در مراسم راهمپیمایی 22 بهمن انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از ارومیه، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی در نشست‌خبری با خبرنگاران در تشریح برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر گفت: در این ایام دیدار از خانواده‌های معظم شهدای فنی و حرفه‌ای، غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از مربیان و هنرجویان نمونه و شرکت در مراسم راهمپیمایی 22 بهمن انجام می‌‌شود.

 محسن مددی همچنین از برگزاری نمایشگاه تولیدات و توانمندی‌های فنی و حرفه‌ای مختص کارکنان خبر داد و افزود: به مناسبت دهه فجر کارگاه مجوز مرکز جوار فنی و حرفه‌ای در شرکت شیر پاستوریزه پگاه استان افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: در این ایام همچنین مرکز آزمون سنجش خواهران و 13 آموزشگاه بخش‌خصوصی در حوزه فنی و حرفه‌ای افتتاح می شوند که جمع آموزشگاه ها به 312 مورد می‌رسد.

مددی بیان کرد: در 9 ماهه اول امسال 35 هزار و 836 نفر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که 21 هزار و 486 نفر با 60 درصد قبول شده‌اند.

او تعداد کارت‌های صادره را 8000 مورد عنوان کرد و تاکید کرد: در این مدت قریب به 20 هزار نفر در بخش دولتی در 1302 دوره آموزشی شرکت کرده‌اند.

دهه فجر در اموزش فنی وحرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر