کد خبر: 457008 A

فرماندار بندر انزلی خواستار شد؛

فرماندار بندرانزلی، بر ضرورت همراهی، تعامل و همگرایی متقابل در جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای خدمت به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی، با حضور فرماندار، نماینده محترم شهرستان، جمعی از روسای ادارات و مسئولین  و به مناسبت دهه مبارک فجر پروژه‌های عمرانی روستاهای آبکنار، خمیران و رودپشت افتتاح شد.

درایام الله فجر هفت مسکن مدد جویی با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون ریال در روستای آبکنار، 122 پروژه توسعه و اصلاح شبکه آب روستایی با اعتبار 74 میلیارد و 850 میلیون ریال و بوستان روستایی با اعتباری افزون بر 500 میلیون ریال در روستای رودپشت افتتاح شد. همچنین مسئولان از پروژه پرورش شتر مرغ که توسط یکی از اهالی روستای آبکنار با مجموع اعتبار 300 میلیون ریال و استفاده از 150 میلیون ریال تسهیلات بسیج جهاد سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بندرانزلی به بهره برداری رسیده بود، بازدید کردند.

در جریان افتتاح این پروژه‌ها میرشمس مومنی‌زاده فرماندار شهرستان بندرانزلی طی سخنانی با تقدیر از همراهی و تلاش نماینده شهرستان، بر ضرورت همراهی، تعامل و همگرایی متقابل در جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای خدمت به مردم تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن یادآوری این نکته که نظام جمهوری اسلامی همواره به روستاها توجه داشته خاطرنشان کرد: برای محرومیت زدایی از روستاها و ارائه خدمات رفاهی و عمرانی به آنها تلاش می‌کنیم  و همچنان که در شهر در جهت خدمت به مردم گام برمی‌داریم، برای روستاها به تناسب شهر ارزش قائلیم و کار انجام خواهیم داد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی همچنین به نقش روستاها در تامین مواد غذایی اشاره کرد و افزود:  با ارائه خدمات و توجه بیشتر به روستاها می‌توانیم از مهاجرت جوانان به شهر جلوگیری کرده و امیدواریم با تلاش همگان فصل جدیدی را در عمران شهری و روستایی در شهرستان بندرانزلی آغاز کنیم.

استفاده از ظرفیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسکن مواد غذایی بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر